Дата: 2024-07-21, 15:05:55
Дрібні пропозиції 3 відповідей
  • Група: Партнери
  • Повідомлень: 15
  • Реєстрація: 2023-08-27
#8883
2024-07-21, 15:05:55

Здрастуйте! Мене звати Владислав, я користуюся цим хостингом і дуже задоволений! 

  1. Прохання, якщо можливо, у керуванні сервером, де пишеться hostname і поруч ID замовлення, перемістити цей ID в самий бік, щоб не перекривав назву hostname.

  2. Можете додати відображення тривалості роботи сервера та кількості підключень за певний проміжок часу в керуванні?

  3. Не завжди вдається вчасно повністю оплатити оренду, чи не могли б ви зробити на 15/30 днів, щоб було зручніше розпоряджатися фінансами?

На цьому все, дякую за увагу та бажаю успіхів у розвитку цього хостингу! Слава Україні!

  • Група: Партнери
  • Повідомлень: 15
  • Реєстрація: 2023-08-27
#8884
2024-07-21, 15:06:29

495_Rf5PldSN9avoZDwR6CRoxP0XqIy4DuaQ.png

  • Група: Адміністрація
  • Повідомлень: 5
  • Реєстрація: 2023-05-21
#8886
2024-08-09, 1:16:57


BJlagucJlaB (2024-07-21, 15:05:55)

Здрастуйте! Мене звати Владислав, я користуюся цим хостингом і дуже задоволений! 

  1. Прохання, якщо можливо, у керуванні сервером, де пишеться hostname і поруч ID замовлення, перемістити цей ID в самий бік, щоб не перекривав назву hostname.

  2. Можете додати відображення тривалості роботи сервера та кількості підключень за певний проміжок часу в керуванні?

  3. Не завжди вдається вчасно повністю оплатити оренду, чи не могли б ви зробити на 15/30 днів, щоб було зручніше розпоряджатися фінансами?

На цьому все, дякую за увагу та бажаю успіхів у розвитку цього хостингу! Слава Україні!

Вітаю, Владиславе!

Дякуємо за ваші відгуки і пропозиції. Ми раді чути, що ви задоволені нашим хостингом. Щодо ваших запитів:

1. Ми розглянемо можливість зміни розташування ID поряд з hostname у панелі керування, щоб уникнути перекриття. Ваше зауваження буде передане команді розробки для подальшого впровадження.

2. Ідея про додавання інформації про тривалість роботи сервера та кількість підключень є дуже корисною. Ми передамо цю пропозицію технічній команді для оцінки і можливого включення в майбутні оновлення.

3. Ми розглянемо можливість впровадження опцій оплати на коротший термін для зручності фінансового планування. Ваша пропозиція буде передана відповідному відділу.

Ще раз дякуємо за ваші конструктивні зауваження і побажання. Бажаємо вам подальших успіхів у роботі з нашим хостингом!

Героям Слава!


Увійдіть або зареєструйтесь для спілкування на форумі

Вгору