Дата: 2016-01-25, 11:54:33
Нотифікації про стан сервера через СМС. 8 відповідей
  • Група: Клієнти
  • Повідомлень: 141
  • Реєстрація: 2015-04-16
#5807
2016-01-25, 11:54:33
Пропоную, щоб у панелі керування сервером можна було додати декілька мобільних номерів, по яким вам будуть приходити деякі СМС нотифікації (Опціонально)
Наприклад СМС, якщо ваш сервер вимкнено довше 15-ти хвилин.
Чи смс, якщо пам'ять вашого сервера загружена на 90%+
Чи смс, якщо хтось з вашого/іншого IP увімкнув/вимкнув/перезавантажив сервер...

Та багато іншого.
  • Група: Адміністрація
  • Повідомлень: 1333
  • Реєстрація: 2011-05-06
#5808
2016-01-25, 12:47:34
Kixot14, похожее предложение уже поступало и на первый взгляд звучит разумно. Но если подробно проанализировать, то скорее не нужно, чем наоборот, и я объясню почему. Во-первых, это игровые сервера и ни для кого не секрет, что они часто падают. Разные игры по-разному, но падают без исключений все. При каждом падении получать СМС? Вам быстро надоест и такого оповещения нет нигде, по крайней мере, мне такие компании не известны.

Про включение/выключение сервера с другого IP - тоже самое. Вы даже не представляете, сколько клиентов используют один аккаунт на пару с друзьями, иногда даже больше, чем двое. Владельцу аккаунта будет весело получать смс на каждую перезагрузку.

Не спорю, возможно, конкретно в Вашем случае, это было бы и полезно, но для большинства это лишнее.
  • Група: Клієнти
  • Повідомлень: 141
  • Реєстрація: 2015-04-16
#5816
2016-01-26, 14:37:11
Ну саме тому і пропонується зробити цю функцію повністю опціональною. Якщо комусь це не потрібно, він зможете просто відключити оповіщення в панелі керування, або взагалі не підключати їх, в чому проблема? Якщо потрібно, але ви не хочете получати СМС кожен раз при перезавантаженні сервера, можна буде наставити оповіщення лише при певних умовах. Наприклад якщо сервер вимкнено довше ніж Х хвилин часу... В крайньому випадку можна зробити цю функцію платною, як додаткова послуга. 10 гривень в місяць.

Чому це необхідно? Вот наприклад у вас на хостингу існує баг, чи глюк системи, не знаю як це назвати... При якому кожен день сервер автоматично перезавантажується в один і той самий період часу. Після такого перезавантаження з шансом 20-30% сервер крашиться і його потрібно повторно запускати вручну. Оскільки це стається близько 7:35 ранку, не завжди є можливість за цим прослідкувати тому що я можу наприклад спати! І деколи виходить так, що сервер лежить по декілька годин. З СМС оповіщеннями було б легше за цим слідкувати.
Та й окрім того бувають сотні інших випадків, наприклад коли втрачається зв'язок з базою даних він плагіна авторизації, із за чого він зупиняє сервер і може пройти декілька годин перш ніж ти це помітиш...
  • Група: Адміністрація
  • Повідомлень: 1333
  • Реєстрація: 2011-05-06
#5817
2016-01-26, 17:05:14
Основная мысль, которую я пытался донести - функционал, который подходит большинству всегда в приоритете. Вы просите реализовать функционал опционального оповещения по смс, который будет использовать несколько человек. Возможно, это будет реализовано, но это в конце списка. Было бы намного удобнее, если бы все работало по-умолчанию и в этом направлении нужно нам и Вам работать.
  • Група: Клієнти
  • Повідомлень: 141
  • Реєстрація: 2015-04-16
#5822
2016-01-27, 16:14:14
Думку ви до мене донесли. Але невже більшість не хотіла б бути оповіщеною, якщо їх сервер лежить довше 15-ти хвилин? Ну... Меньше з тим! Моя справа тут лише пропонувати.

А можна поінтересуватись що зараз в приоритеті? (На початку списка, так би мовити...)
Можливо це нові тарифні пакети для майнкрафт серверів, з більш гнучкими критеріями вибору ?
  • Група: Адміністрація
  • Повідомлень: 1333
  • Реєстрація: 2011-05-06
#5823
2016-01-27, 22:47:28
В приоритете фикс текущих проблем с консолью, заданиями и отображением сайта под мобильные устройства. Что касается более тонкой настройки параметров тарифов, то такая возможность "из коробки" будет только на игровых впс. Точной даты по запуску последних пока сказать не можем.
  • Група: Клієнти
  • Повідомлень: 19
  • Реєстрація: 2012-08-18
#5824
2016-01-28, 20:42:08
Я тоже хотел бы видеть данную функцию в панели.
Сделайте даже платно, кому надо тот подключит, кому нет, то нет.

Так же хотелось бы видеть приложение для управления серверами для андроида и яблока.
  • Група: Адміністрація
  • Повідомлень: 1333
  • Реєстрація: 2011-05-06
#5825
2016-01-30, 12:52:33
Prain, мы ее не исключаем, но только после других обновлений, как и было сказано в предыдущих постах.
Тема закрита

Увійдіть або зареєструйтесь для спілкування на форумі

Вгору