• Додано: 2015-03-03 21:24
 • Змінено: 2023-07-08 22:25
 • Статус: Схвалено
30

Використання статистики GameMe

GameMe - платна альтернатива PsychoStats, HLStatsX:CE, має ряд вагомих переваг (див. офіційний опис). Найголовнішим плюсом є те, що статистика автоматично зберігається в базі даних, щоб не трапилося з вашим сервером, вона завжди буде доступна для відновлення і не пошкодиться, Ви можете забути про довільне скидання /top15, з цією статистикою такого не станеться.

Підтримувані ігри: Counter-Strike 1.6, Counter-Strike: Source, Counter-Strike: Global Offensive,
Left 4 Dead 2


Подивитися на власні очі на переваги веб-частини статистики, Ви можете за посиланням нижче, де доступні всі сервери наших клієнтів:
http://1game.gameme.com/Як підключити статистику після замовлення?

Після придбання послуги GameMe вона активується вручну протягом 24 годин. Співробітники підключать Ваш сервер до статистики, встановлять необхідні плагіни та перевірять усі конфігураційні файли.


Після підключення у Вас буде встановлено плагін статистики GameMe:
gameme.smx - якщо CS:S, CS:GO, L4D2
gameme_cstrike.amxx - якщо CS 1.6. (Тільки для AmxModx 1.8.2 и вище).

Заборонено:
— Міняти чи прибирати змінну rcon_password в server.cfg.
— Вимикати логування, міняти lon on на log off.
— Видаляти файл autoexec.cfg.
— Видаляти плагін статистики (назви вказані вище).
— Видаляти рядки logaddress_delall і logaddress_add logs11.gameme.com:30901Які серверні команди є в GameMe?

/gameme - Основне меню статистики.
/rank - ранг.
/points - кількість поінтів.
/next - наступні за рангом.
/top5 - топ 5 гравців.
/top10 - топ 10 гравців.
/top20 - топ 20 гравців.
/clans - топ кланів.
/skill - статистика досвіду.
/status - гравці на сервері.
/statsme - статистика за поточну сесію.
/weapons - статистика зброї.
/accuracy - статистика точності.
/cheaters - читери яких забанили.
/help - допомога по всіх командах.

Важливо розуміти, GameMe не замінює стандартні плагіни такі як statsx.amxx або statsx_gui, які відповідають за відображення /top15. Після замовлення та активації статистики, ваш /top15 не буде змінено в стилі відображення, так як GameMe не замінює саме цю команду.

Буде також помилково вважати, що ваша поточна статистика якимось чином перенесеться на статистику GameMe, статистика зовсім інша за принципом роботи, за фактом статистика йтиме з нуля.

Як замінити motd.txt та /top15 на статистику з gameMe (для Counter-Strike 1.6)? Дивіться у прикладах, завантаживши цей архів:  ЗавантажитиЗагальні можливості, які можна зробити в статистиці:

- Можна обнулити статистику.
- Можна відредагувати статистику певного гравця.
Яке буде посилання на веб-статистику вашого сервера?

Усі сервери клієнтів відображатимуться на спільній сторінці статистики нашого хостингу 1game.gameme.com, вибрати свою назву домену неможливо, посилання на сервер буде виглядати приблизно так - http://1game.gameme.com/csgo.Що можна змінити у налаштуваннях статистики?

Основні налаштування:

- Змінити мінімальну кількість гравців для активації статистики (за замовчуванням 6). Якщо гравців буде менше, ніж зазначено, значить статистика не враховуватиметься. Можна встановити значення від 1 до 30.
- Игнорировать ботов (за замовчуванням так). Статистика не буде рахувати фраги ботів, також не даватиме очок за вбивство бота. Можна поставити значення Ні (боти враховуватимуться), Так (Боти не враховуватимуться), Так, але враховуватимуть вбивства ботів (вбиваючи бота, Вам будуть видаватися очки).
- Максимальна кількість поінтів отримана при вбивстві противника (за замовчуванням 25). Скільки максимально поінтів можна отримати за вбивство гравця вище за досвід. Можна встановити значення від 1 до 1000.
- Мінімальна кількість поінтів отримана при вбивстві противника (за замовчуванням 2). Скільки мінімально поінтів можна отримати за вбивство гравця нижче за досвідом. Можна встановити значення від 0 до 1000.
- Тип розрахунку поінтів (за замовчуванням жертви втрачають усі поїнти при смерті, вбивця отримує все). Принцип нарахування (перекладу) поінтів між жертвою та вбивцею. Можна поставити значення від жертви втрачають усі, до жертви не втрачають поїнти.
- Ігровий режим (за замовчуванням класичний). Вибір як нараховуються поінти. Є режим без поїнтів і deathmatch де не враховуються вбивства своїх. Втім міняти тут нічого не потрібно, якщо у Вас на сервері не варто мод CSDM. Можна встановити значення: нормальний; deathmatch; без поінтів.
- Штраф за вбивство тіммейта (за замовчуванням 0). Скільки поінтів забирати у гравця напарника, який вбив свого по команді. Можна встановити значення від 0 до 200.
- Штраф за самогубство (за замовчуванням 0). Скільки поінтів забирати у самогубця. Можна встановити значення від 0 до 50.
- Відображати сервер у глобальному списку статистики (за замовчуванням так). Ваша статистика буде доступна для перегляду всім бажаючим на сайті gameme.com та статистика гравців буде у глобальній таблиці. Можна встановити значення: так; ні.
- Глобальний ранг (за замовчуванням так). Дозволяє гравцям у грі подивитися свою глобальну статистику (між усім у кого встановлено GameMe на сервері), так само відображається в глобальному ранзі гравців на сайті http://www.gameme.com/ranking. Можна встановити значення: так; ні.
- Контактний E-mail адміністратора (за замовчуванням пустий). Пошта адміністратора сервера для контакту з ним.
- Мінімальна позиція гравця у глобальному ранзі (за замовчуванням 0). Дозволяє заборонити вхід на сервер тим, хто в глобальному рангу GameMe нижче цієї позиції. Якщо встановлено 0, то ця опція відключена. Якщо поставити, наприклад, 500, то зможуть зайти ті, хто входить у топ 500 гравців. Можна встановити значення від 0 до нескінченності.
- Автоматично отримувати ім'я сервера (за замовчуванням так). Статистика автоматично бере назву сервера з server.cfg, або Ви можете назвати ваш сервер інакше в статистиці.
- Кікати забанених VAC'ом (за замовчуванням ні). Дозволяє не пускати на сервер гравців, які забанені в Steam. Можна встановити значення: так; ні.
- Ігнорувати карти (за промовчанням порожньо). Список карт на яких статистика не враховуватиметься.

Налаштування в грі (тобто на сервері):

- Періодично анонсувати статистику (за замовчуванням да). Показувати періодично загальне зведення статистики. Можна встановити значення: так; ні.
- Бан за перезаход (за замовчуванням ні). Банить гравців на 5 хвилин, якщо ті перезаходять на сервер. Можна встановити значення: так; ні.
- Автобаланс команд (за замовчуванням ні). Автоматично розподіляти гравців за скілом для балансування сторін. Можна встановити значення: так; ні.
- Перекидати адміністраторів (за замовчуванням ні). Якщо увімкнено автобалансування, то перекидатиме і адміністраторів чи ні. Можна встановити значення: так; ні.
- Використовувати браузер Valve для показу статистики (за замовчуванням так). Показувати статистику використовуючи стандартний браузер, по суті показує статистику з сайту (це красивіше ніж значення немає). Можна встановити значення: так; ні.
- Сповіщати про події гравця (за замовчуванням командою say). Тип оповіщення про якісь події в статистиці при грі, наприклад, коли гравець отримує поінти. Можна встановити значення: say; не сповіщати; кольорове оповіщення; тільки зелене оповіщення.
- Сповіщати про опціях гравця (за замовчуванням відображати все). Показувати дії гравця та його опції. Можна вибрати: відображати все, крім дій; дії та анонсування тільки; лише анонсування; лише із спостерігачів.
- Відображати анонси (за замовчуванням кольорове оповіщення). Показувати інформацію про статистику гравця під час приєднання чи від'єднання від сервера. Можна встановити значення: say; ні; кольорове оповіщення.
- Відображення запитів до статистики (за замовчуванням кольорове оповіщення). Показувати запити до статистики. Можна встановити значення: say; ні; кольорове оповіщення.
- Стиль відображення меню (за замовчуванням увімкнено). Красиве меню статистики. Можна встановити значення: так; ні.
- Скільки часу відображатиме меню (за замовчуванням 15 секунд). Можна встановити значення від 5 до 60 секунд.
- Відображати команди, що вводяться гравцем (за замовчуванням так). Можна вибрати значення: так; ні.
- Відображати втрачені поїнти (за замовчуванням так). Показувати скільки поінтів ви втратили після смерті. Можна вибрати значення: так; ні.
- Використання плагіна GameMe (за замовчуванням так). Використовувати плагін статистики (дозволяє використовувати перелічені вище опції). Можна вибрати значення: так; ні.
- Отображать подсказки (за замовчуванням да). Показывает подсказки для использования статистики. Можно выбрать значения: да; нет.
- Анонсувати\рекламувати статистику GameMe (за замовчуванням так). Періодично показувати повідомлення, що сервер використовує статистику GameMe.
- Налагоджувати повідомлення (за замовчуванням ні). Налагоджувати відображення повідомлень статистики до смерті гравця, а потім показувати всю інформацію. Можна вибрати значення: так; ні.
- Анонсувати гравців (за замовчуванням так). Показувати повідомлення про те, що гравець заходить виходить на сервер з сервера з якоїсь країни, з такою статистикою і так далі. Можна вибрати значення: так; так, але тільки коли гравець з'єднується; ні.

Де змінити ці налаштування? Потрібно писати в технічну підтримку із зазначенням потрібних опцій, які Ви хочете змінити. Можливості редагування налаштувань самим немає.
12
7173
Теги:   відсутні
 • Група: Адміністрація
 • Коментарів: 9
 • Реєстрація: 2012-12-15
#1350
2015-03-09, 3:33:19
Общие возможности, что можно сделать в статистике.

- Можно обнулить статистику.
- Можно отредактировать статистику определенного игрока.

Что бы обнулить или отредактировать статистику тоже нужно будет писать в тикет?
 • Група: Адміністрація
 • Коментарів: 232
 • Реєстрація: 2011-05-06
#1351
2015-03-09, 3:42:54
qpi3ik, т.к. вся статистика в рамках одного аккаунта, то да. Но это не столь частое действие (обнуление статистики), чтобы оно доставляло много неудобств.
 • Група: Адміністрація
 • Коментарів: 9
 • Реєстрація: 2012-12-15
#1353
2015-03-09, 3:48:19

root (2015-03-09, 3:42:54) qpi3ik, т.к. вся статистика в рамках одного аккаунта, то да. Но это не столь частое действие (обнуление статистики), чтобы оно доставляло много неудобств.


Согласен но все же если игрокам захочется именно свою статистику обнулить. То каждый день не хотелось бы напрягать вас,
что игрок хочет обнулить статистику свою.
Хотя можно раз в сутки, например вечером. Кидать заявку если за день будут заявки для обнуления.
 • Група: Користувачі
 • Коментарів: 276
 • Реєстрація: 2012-11-19
#1354
2015-03-09, 19:30:03
qpi3ik (2015-03-09, 3:48:19) Согласен но все же если игрокам захочется именно свою статистику обнулить. То каждый день не хотелось бы напрягать вас, что игрок хочет обнулить статистику свою. Хотя можно раз в сутки, например вечером. Кидать заявку если за день будут заявки для обнуления.


Вовсе не обязательно писать нам, обнулить статистику может любой игрок самостоятельно, такой пункт есть в меню /gameme, называется он "Reset Statistics".

[img]http://1game.ua/uploads/attachments/483_X7aNwcv0zoioQavhsPuasX6zA7d3dzqa.jpg[/img]
 • Група: Адміністрація
 • Коментарів: 9
 • Реєстрація: 2012-12-15
#1355
2015-03-10, 2:03:29

darin (2015-03-09, 19:30:03)
qpi3ik (2015-03-09, 3:48:19) Согласен но все же если игрокам захочется именно свою статистику обнулить. То каждый день не хотелось бы напрягать вас, что игрок хочет обнулить статистику свою. Хотя можно раз в сутки, например вечером. Кидать заявку если за день будут заявки для обнуления.
<br/><br/>Вовсе не обязательно писать нам, обнулить статистику может любой игрок <strong>самостоятельно</strong>, такой пункт есть в меню /gameme, называется он "Reset Statistics".<br/><br/>[img]http://1game.ua/uploads/attachments/483_X7aNwcv0zoioQavhsPuasX6zA7d3dzqa.jpg[/img]


Через какой промежуток времени игрок может еще раз обнулить свою статистику?
 • Група: Адміністрація
 • Коментарів: 9
 • Реєстрація: 2012-12-15
#1356
2015-03-10, 2:11:57
Да и как сделать русификацию как на этом сервере http://1game.gameme.com/cstrike
Что бы надписи Spawn with the BombAll, Counter-Terrorists eliminated, Terrorists eliminated и т.д были русифицированы.

У меня сейчас
[img]http://1game.ua/uploads/attachments/484_1l0qgNc5uXkA1oMcDNM8P6Sw3i62dCZd.jpg[/img]

На сервере http://1game.gameme.com/cstrike
[img]http://1game.ua/uploads/attachments/485_cct19uXTxIYeOerNijH6KwAyUJGTMWsZ.jpg[/img]

Так же на сервере в чате пишет на Анг.
 • Група: Користувачі
 • Коментарів: 276
 • Реєстрація: 2012-11-19
#1358
2015-03-10, 13:54:35
qpi3ik (2015-03-10, 2:03:29) Через какой промежуток времени игрок может еще раз обнулить свою статистику?

Нет такой информации.

qpi3ik (2015-03-10, 2:11:57) Да и как сделать русификацию

Обратиться в техническую поддержку.
 • Група: Адміністрація
 • Коментарів: 9
 • Реєстрація: 2012-12-15
#1359
2015-03-10, 16:07:39

darin (2015-03-09, 19:30:03)
qpi3ik (2015-03-09, 3:48:19) Согласен но все же если игрокам захочется именно свою статистику обнулить. То каждый день не хотелось бы напрягать вас, что игрок хочет обнулить статистику свою. Хотя можно раз в сутки, например вечером. Кидать заявку если за день будут заявки для обнуления.
<br/><br/>Вовсе не обязательно писать нам, обнулить статистику может любой игрок <strong>самостоятельно</strong>, такой пункт есть в меню /gameme, называется он "Reset Statistics".<br/><br/>[img]http://1game.ua/uploads/attachments/483_X7aNwcv0zoioQavhsPuasX6zA7d3dzqa.jpg[/img]

Если обнулить свою статистику, при следующем разе пишет уже такое.
GameMe: Сброс игрока не возможно (20d 09: 45: 49ч)
 • Група: Користувачі
 • Коментарів: 276
 • Реєстрація: 2012-11-19
#1360
2015-03-10, 18:09:07
qpi3ik (2015-03-10, 16:07:39)
GameMe: Сброс игрока не возможно (20d 09: 45: 49ч)

Вы не можете понять что это значит? Вероятно,что следующее обнуление возможно через 20 дней, 9 часов, 45 минут 49 секунд. Мы делаем выводы точно так-же как и Вы, основываясь на вашей информации.

P.S. Не нужно цитировать кучу текста, не засоряйте комментарии, можно отредактировать цитату так, чтоб она имела вполне информативный вид. Да и вообще, можно и не цитировать текст.

Если у Вас снова есть какие-то вопросы по статистике, читайте официальную документацию на сайте.
 • Група: Клієнти
 • Коментарів: 10
 • Реєстрація: 2012-12-10
#1363
2015-03-12, 18:13:31
Как русифицировать меню /gameme ???
 • Група: Користувачі
 • Коментарів: 276
 • Реєстрація: 2012-11-19
#1364
2015-03-12, 18:50:12
orchuk2517 (2015-03-12, 18:13:31) Как русифицировать меню /gameme ???

Уже русифицировано .
 • Група: Адміністрація
 • Коментарів: 7
 • Реєстрація: 2023-06-04
#2315
2023-08-30, 18:24:38

Шановні клієнти на данний момент послугу вимкненно, але, якщо на неї буде попит то ми поверному її до наших послуг! Завжди раді почути ваші відгуки тут. :)


Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі

Вгору